trwa.. ..a Wy widzicie same pozytywy w raporcie!
cyt. z Kajtka:
"Z raportu można odczytać pozytywne pod względem fundamentalnym tendencje (wyższy stan środków pieniężnych, redukcja długu) :
1. Wyższy stan środków pieniężnych
po raz pierwszy od wielu miesięcy .. stan uległ nieznacznemu zwiększeniu (obecnie 4.857.000 PLN, wyżej o 33.000 PLN).
2. Stan zadłużenia
Zobowiązania ogółem są niższe o 300.000 PLN
4. Przychody netto
234.000 PLN przychodów netto to wynik, który - jak widać po wpisach - niektórych rozczarował."
Przybbyło w kasie gotówki, zobowiązania spadły - no miodzio!
Tylko przychody 4 x niższe niż w poprzednim kwartale wię kasa się sama okociła!
W sprzedaży są te same gry co I Q plus na NS - a forek raportował super wynik też dzięki sprzedaży produktu CFG;
tam kasa wpłya na konto a tutaj "pod stołem" od razu na zmniejszenie zadłużenia bez ujęcia w przychodach ???