Nie mogę tego pojąć dlaczego Prezes pozwolil pominac w przychodach zyski ze Switcha..?? Jeśli wynika to z rachunkowości to dlaczego o tym nie wspomniał w raporcie?? A druga sprawa to dlaczego nie próbuje się dogadać z Kostkiem na odroczenie płatności np o rok???? . A, trzecia sprawa dlaczego nie próbuje dogadać się GS, żeby robili częstsze promocje na PD na Steam i wreszcie jakieś na konsole? Od tego chyba gościu jest!! W raporcie nic nie mówi o Builder of Egypt, tylko o badziewne planszowce!! Ograniczył koszty ok ale bez, pomysłu ma zwiększenie przychodów to coś tu nie haloo!! Można wrzucić na Kickstarer 2 gry HFC i ACS i uzyskać trochę grosza od ludzi plus mieć darmowy marketing z tego. Można poszukać wydawcy na te 2 gry, który zgodzibsuexwykozyc kasę na te gry i już mamy kasę, tak robi One More czy Varsav, które to praktycznie nie mają gr ze sprzedaży gier ale przychody maja! Pora się obudzić jaśnie panie Prezesie!!