Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,00 zł , zmiana od tamtej pory: -42,00%

Coś wisi w powietrzu..

Zgłoś do moderatora
moim zdaniem lepiej byc tutaj i miec akcje za 1,2 gr jesc one nie wołają.. pesymitycznie strata niewielka.. a optymistycznie to zysk 100,200,1000% z tego co się włoży.. a jak mawiała pewna egipska królowa to żeby wyciągnąć to trzeba pierwsze włożyć.. każdy ma swój rozum i decyduje sam.. ale myślę że warto włożyć 1.2 3.. i być tutaj niż kiedyś żałować że się nie włożyło.. ludzie myślenie nie boli.. podobno..? pozdrawiam Zyguś

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRFINANCE 5,45% 1,16 2022-08-02 11:38:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.