Witam.
Na forum właściwie nic się nie dzieje. Od kilku misiecy kilka dyskusji. No i nagle od 10 lutego pojawia sie kilka wątków hejtujących spółke - "
Nie dobrze", "
Jak zajrzymy tu w 2022 r pewnie nadal bedzie 2.8 PLN", "
Paskudna firma". Wszystko w odstępie jednego dnia.
Zawsze byli to idioci którzy mocno naganiali na spadki, ale w tak idiotyczny sposob?
Coś sie szykuje ? bedzie jakiś fajny wzrost pod takie zagrywki ? Co sie dzieje ?
Pozdrawiam :)