...i pewnie nie spadnie, o ile nie pojawią się kolejne złe informacje. Niby nic się nie dzieje, ale co jakiś czas pojawia się 'duże' zlecenie kupna, które zabiera akcje zniecierpliwionym. Może to zwykłe przesypywanie z wora do wora? Ciekawe ilu jeszcze chętnych się znajdzie, żeby oddać po 8gr lub niżej. Ja ich widzę coraz mniej. Na sprzedaży po 9gr postawiona blokada ma skutecznie do tego zachęcać :), tak jak wcześniej na 8gr. Powyżej 9gr w zleceniach sprzedaży praktycznie śladowe ilości akcji. Ciekawe czy nagle nie zniknie..