Forum Giełda +Dodaj wątek

coś czuje że po wynikach zachaczymy o 2,90zł

Zgłoś do moderatora
nie chce nikogo straszyć ale tu już powinna być pompa ja sowich nei sprzedaje ale podswiadomość czytaj chciwosc kaze zostawić akcje na czym wiem ze sie przejade, jak kurs zacznie spadać a jak wiadomo jest to najlepszy okres dla spekuły powinien byc up (lecc tak wcale nie musi być) wyrzucam komputer przez okno, co przyniesie nam 2012 rok, och ta nasza bananowa ktos musi ruszyc tym kursem bo zadne info nie pomoże jak tak dalej bedzie wygladał arkusz zlecen to ze nie ma ofert sprzedazy o niczym nie świadczy a wykres wyglada coraz gorzej szykuje sie korekta wybicie na pewno nie teraz... przespaliśmy czas sprzedazy ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL -1,90% 1,03 2023-10-02 15:34:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.