Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,54 zł , zmiana od tamtej pory: -17,48%
https://www.pb.pl/piec-miesiecy-poslizgu-w-doplatach-do-pradu-961046

Tymczasem Związek Miast Polskich wysłał niedawno list do ME, alarmując, że ceny prądu drastycznie wzrosły. Przemysław Sztuczkowski, prezes Cognoru, obawia się, że podwyżki pochłoną nawet 80 proc. zysku grupy. Zarówno przedsiębiorcy, jak i samorządowcy domagają się więc rychłego wprowadzenia rekompensat dla energetyki i renegocjowania cen przez dostawców prądu. Krzysztof Tchórzewski zapowiada, że pierwsze wypłaty rekompensat ruszą w sierpniu. Tymczasem pierwotnie planowano, że firmy energetyczne do końca marca renegocjują umowy z odbiorcami i będą mogły wystąpić o dopłaty. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COGNOR -1,54% 1,27 2020-08-07 16:33:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.