Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,40 zł , zmiana od tamtej pory: 14,81%

Co ze wstępnymi wynikami?

Zgłoś do moderatora
Dziwne, że idzie trzeci miesiąc od zakończenia II kwartału, a oni nie mają wstępnych wyników. Coś ukrywają, albo nie wychylili się poza ustalone granice średnich z trzech lat, a to byłaby dobra wiadomość.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MFO 0,54% 37,20 2024-03-01 17:00:00