Dnia 2021-10-07 o godz. 22:35 zbieracz_grzybow napisał(a):
> > Nigdy wcześniej nie widziałem takiego wysypu tych wpisów typu "jam" czy "ojej".
> > O co w tym chodzi?
Tych wpisów nie dokonuje żadna fizyczna osoba. To są wpisy botów, które mają za zadanie spamować dyskusję o spółce.
KTOŚ kto źle życzy spółce ustawił takie algorytmy - zagłuszające i spychające "w dół" sensowne, merytoryczne wpisy. Wskutek tego w krótkim czasie przestają one być widoczne na forum. A zamiast nich widać tylko takowe "jam" czy "ojej"...
Sądzę, że ów KTOŚ nie jest zainteresowany spółką jako obiektem inwestycji. Ten KTOŚ ma po prostu ból dópy spowodowany sukcesem spółki (największa, jak dotąd, umowa w sektorze polskiej biotechnologii).
I myślę też, że ów ból dópy pochodzi stąd, że autorem tego sukcesu jest brat ministra w pisowskim rządzie.
Jednym słowem - te wpisy to egzemplifikacja starych, esbeckich metod operacyjnych mających zdyskredytować spółkę w oczach opinii publicznej. Czy to jest skuteczne? Nie wątpię, że przynajmniej w pewnym stopniu - owszem, jest skuteczne. I ciągnie w dół kurs spółki.