Dnia 2010-09-15 o godz. 11:54 lechu_inwestycje napisał(a):
> pamiętam jak dziś jak sie bodajze w lutym ubralem sie na
> leszcza po zlotówce i wtedy tez byly znakomite informacje
> pod upadłość układową. po tym mega spadki do 65
> groszy....ale wytrzymałem do dzis i odzyskam swoje. akcje
> kupujemy kiedy spadają a sprzedajemy kiedy rosną.wiec
> uważajcie panowie i panie.
życze oczywiscie wzrostow na 2
> zeta !!!!
To Monnari musiałbym sprzedac jak było 2zł teraz jest 5 i nie ma komu oddawac za bardzo.......spółka spółce nierówna ale sytuacja podobna...........więc teraz tylko w gore,oczywiście z korektami..........papier umiejętnie zbierany.