pamiętam jak dziś jak sie bodajze w lutym ubralem sie na leszcza po zlotówce i wtedy tez byly znakomite informacje pod upadłość układową. po tym mega spadki do 65 groszy....ale wytrzymałem do dzis i odzyskam swoje. akcje kupujemy kiedy spadają a sprzedajemy kiedy rosną.wiec uważajcie panowie i panie.
życze oczywiscie wzrostow na 2 zeta !!!!