Jakie są wasze zdania i opinie na temat tego, co się dzieje ogólnie na spółkach ze stajni Karka? Bo ja widzę to w czarnych kolorze. Nie jestem znawczynią, ale uważam, że jak rynek radzi sobie dobrze, a nasz Impex spada, to ja na rynek zawita korekta, to nie będzie zmiłuj, lecimy na 2.00.
Strach w oczach.