Iwona- ja Tobie nie wierzę ! Ty masz brodę i wąsik ! Spokojnie! Nie będzie tak,że broda sięgnie kolan i będzie jak szal na zimę ! Spokojnie! A jeżeli tyle razy informują-te komunikaty,to oznacza,że tam "inwalidów" zatrudniają", co to : nie słyszą,nie widzą,nie rozumieją, i nie jedzą ! A może tam bawią się dzieci i tak sobie "pstrykają" (pod osłoną nocy......! ) Nie ma czym się przejmować ! Patrz- była panika pod Dubaj ! Plastry ponakładali,bandaże,trochę ran zszyli i jest Ok ! Po strachu! Ameryka poszła do góry! Impexmetal też pójdzie-z tego, co mi wiadomo,to mało jest jego w obrocie-ludzie go kupują,tylko się nie chwalą !