Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,34 zł , zmiana od tamtej pory: 22,67%

Co posiada spółka?

Zgłoś do moderatora
Tak na poważnie zastanawiałęm się dlaczego spółka nie może zbankrutować?

Powodów jest kilka w tym kilka z nich poniżej

- całą linie do produkcji drewna klejonego o olbrzymich rozmaiarach do 40 metrów długości i wysokosci 2,25 metra
- całą linie do produkcji bali klejonych czyli defakto posiada linie produkcyjną do budowy domów z bali w systemie z drewna klejonego, bardzo popularne w skandynawi.
-produkcja galanteri ogrodowej
- linie do produkcji drewna klejonego w systemie CLT z możliwosciami ogromnymi do budowy wielokondygnacyjnych obiektów, popularnych w Danii i Norwegii, jak również coraz chętniej w niemczech. Zobacz linki
-
link

Moim zdaniem spółka ma moce ale jest uśpiona.

Dlatego kupowałem też obligacje tej spółki.

Osobiscie to życzę jej jak najlepiej.

Nie rozumiem tylko podstaw do tego że tak urosła i że nie ma podaży?

Zdowo by było gdyby podaż się pokazała.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FABRYKAKD 3,43% 0,42 2020-08-04 10:13:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.