Forum Giełda +Dodaj wątek

Co dalej z O2O?

Zgłoś do moderatora
Sam się zastanawiam co będzie dalej robić O2O. Zainwestowali w Czechach w ATS - wtopa, zainwestowali w Mobicert - wtopa, zainwestowali w MobiTrust - no i może jak sprzedadzą to coś z tego zostanie, rozwineli Streemo - i drogo tego nie sprzedadzą. Na koniec zostawiam rodzynek One-2-One Gmbh. Kto im to kupi? Przecież tej firmy już dawno nie powinno być, bo tylko koszty i straty przynosi!!!

Jakoś w tym wszystkim ciężko się połapać. Najpierw ekspansja na rynki zagraniczne, a teraz zamykamy się we własnym kraju. O co tu chodzi? Mam dziwne przeczucia, że ... Chyba nie ma o czym gadać :(

Kochani, co o tym wszystkim sądzicie. powiedzmy to na forum, bo może ktoś z Zarządu to przeczyta.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONE2ONE -20,00% 0,04 2015-06-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.