Mowcie co chcecie ale Centrozap to POTEGA i SIŁA i pod przywództwem obecnego prezesa pokona kryzys i stanie krezusem GPW . Prezesi innych spółek bedą sie uczyć i brać przykład jak można i wypada zarabiać w tych niełatwych czasach czego przykładem jest dzisiejszy Centek