Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  42,40 zł , zmiana od tamtej pory: -5,66%

Ciekawy artykuł - dla akcjonariuszy OTL - o porcie w Świnoujściu

Zgłoś do moderatora
z 4 sierpnia 2023 r.
.
Tło konfliktu o inwestycję w Świnoujściu. Polska szybko odbija Niemcom rynek
.
Polska stała się już europejską potęgą, jeśli chodzi o transport drogowy. Pomogła w tym rozbudowa infrastruktury dróg szybkiego ruchu z wykorzystaniem unijnych środków. Kolejne inwestycje idą już w porty morskie i rozbudowę raczkującego transportu rzecznego. Niemcy mogą być wściekli, bo za ich pieniądze robimy im konkurencję w tym, w czym byli bardzo mocni. Inwestycja rządu w port kontenerowy w Świnoujściu, a do tego inwestycje w Gdyni i Gdańsku chyba przebrały miarę..
.
całość :
.
businessinsider.com.pl/gospodarka/tlo-konfliktu-z-niemcami-o-wielka-inwestycje-polska-szybko-odbija-im-rynek/w8fchky

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OTLOG 1,01% 40,00 2023-12-04 14:38:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.