Forum Giełda +Dodaj wątek

Ciekawe porównanie

Zgłoś do moderatora
Jezeli spójrzycei na kurs Izolacji to w dniu 5 lutego 2009 :
1/ Pan Mariusz Patrowicz zwiększył swój udział w spółce do 5,088% z 4,87%.
http://stooq.pl/n/?f=223554&search=izolacja


2/ w tym dniu kurs mniej wiecej wynosil okolo 26 zl

3/ przez nastepne pięć dni kurs nieprzerwanie rosl do poziomu 55 zl

OZNACZA TO WZROST O PONAD 100 % PO INFORMACJI O ZIWEKSZENIU ZAANGAZOWANIA DO PONAD 5 %

moze jestem durniem, ale dzis zamiast sprzedac pakiet dokupilem jeszcze papiera liczac na wzrost, moze bedzie analogiczny... kto wie


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ODLEWNIE 0,25% 19,75 2026-03-25 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.