Poniedziałek 23 marca , Jutro!!!!!!!!!!! W wig 20!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://tvn24bis.pl/blog-rafala-hirscha,94/rafal-hirsch-lista-najwiekszych-dywidend-na-gieldzie,526266.html
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/energa-z-miliardowym-zyskiem-w-przeddzien-wejscia-do-wig20,524562.html