Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,61 zł , zmiana od tamtej pory: 6,93%

ciekawa rozgrywka

Zgłoś do moderatora
Ciekawa rozgrywka.
1) W powołaniu na przewodniczącego Walnego wzięło udział tylko 48 % 'akcjonatiuszy". 2) Ale już w kolejnych głosowaniach było to 68%.!!!! Ktoś kisił 20%, aby rozpoznać siły głosów? A może się spóźnił na Walne? Czemu nie głosował w 1 głosowaniu? Pytanie też, kto ma te pozostałe 32 % akcji, które nie były reprezentowane na Walnym.?Jeśli fundusze, to na drobnych pozostaje 2 %. Może ktoś związany z Finergisem skupił już wcześniej te 20%, dające w sumie 68%, co pozwoliło przegłosować materializację akcji. Fundusze może myślały , że Finergis nie zbierze tych 2/3 głosów i wezwanie nie dojdzie do skutku. A tu: a...KuKU ! A może jest jeszcze prowadzone inne zakulisowe negocjacje? W każdym razie, giełdowy Poker trwa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ERGIS 0,26% 3,86 2019-12-12 16:25:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.