Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,02 zł , zmiana od tamtej pory: -13,04%

Chyba..., mamy problem

Zgłoś do moderatora
Ej nooo...., Panie i Panowie, tak to my się bawić nie będziemy. W takim tempie, to Silver nie uzbiera 30 mln akcji. Czy naprawdę NIKT nie chce się pozbyć akcji w tej cenie??? Na 2 groszach cały czas stoi 800k - 1 mln akcji na kupnie i wystarczy tylko .........., sami wiecie co trzeba zrobić.

Panie Silver, może trzeba dotrzeć do tych 2 kupców, którzy kupili 2 pakiety po 20 mln poza giełdą od Henryka albo....., dogadać się z samym Prezesem żeby opchnął swój pakiet. Jednym strzałem wpadłoby 11 mln sztuk.
Innym pomysłem jest podciągnięcie kursu do 3-4 gr. Wtedy to już na pewno znajdzie się sporo drobnicy chcącej uciec z tonącego okrętu, oddając swoje ciężko zakamuflowane akcyjki. No a potem, to już wszystko w rękach nowego Zarządu i Rady Nadzorczej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APIS -4,76% 0,02 2025-12-17 15:27:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.