Dnia 2017-02-04 o godz. 21:25 ~baca napisał(a):
> I tutaj masz odpowiedź. Swoich nie ruszają , myślą że leszcz wysypie a tu klapa. !!!!!!!!!!!!!!!
W sumie to co się baca dziwisz? Ty zrobiłbyś tak samo, kupił od leszcza na poziomie 5-8 gr, zrobił podbitkę do 5-6 zł i sprzedał w okolicach 3-4 zł. Mając 18 milionów akcji z nowej emisji + nie wiadomo ile swoich i ile na słupach. Jak widać ktoś dodatkowo dobiera pytanie czy to ulica czy ten kto przejął akcje? Scenariuszy jest cała masa. Ja swój skromny pakiet wcześniej oceniłem że oddam w okolicach 1,3 zł, z uwagi na info że jest tylko jeden podmiot który łyknął całą emisję wartość wzrosła mojego pakietu do 1,8 zł. Furtkę pozostawiam jednak szeroko otwartą na info, mianowicie co to za podmiot przejął jeśli info okaże się dobre podniosę się na 2,5 zł.