Forum Giełda +Dodaj wątek

Chcę zainwestować w BaćPol ile może być warty i gdzie kupić jego akcje?

Zgłoś do moderatora
Stosując szybką metodę porównawczą:

Największy jest Eurocash ok. 12 miliardów obrotów, za nim drugi Bać-Pol, który w 2015 chce mieć 5 miliardów obrotów.
Rozwija się coraz szybciej - patrz Piotr i Paweł i produkty pod własną marką.

Eurocash - kapitalizacja 8,5 miliarda z tego wynika , że Bać-Pol powinien powinien być w optymistycznych prognozach wyceniany na 3 miliardy...

Capital ma prawie 10 % Bać - Polu.

Zadanie:

Ile jest wart pakiet , który posiada Capital ? 300 milionów?

P.S.

Z tego wynika, że najbardziej obecnie najlepiej jest kupić akcje Capitala o kapitalizacji 30 milionów !!! ponieważ w jego wycenie Bać-Pol jest ,,za darmo"

Zresztą co tu dużo pisać wg. mnie obecny kurs Capitala nie uwzględnia nawet wyceny samego Geko-Plastu.

Tak więc , Duon, Piece, Bipromet,Onico i Bać-Pol są ,,za darmo"

Dalej nikt tego nie widzi - tak jak nie widział tego na Suntechu z NC, który przy kapitalizacji 2 milionów dostał 2,5 miliona dofinansowania...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CAPITAL 0,87% 1,16 2023-09-21 15:08:25