Nadszedł czas wyprzedaży na każdej większej platformie. Zastanawia mnie rozjazd cenowy "Bee" u poszczególnych dystrybutorów.
- Na nintendo switch gra nadal kosztuje 160 zł, zero przeceny ( mogli chociaż zejść 10%? chyba ze gra sie sprzedaje...)
- epic store: 139,00 zł, nigdzie informacji o przecenie tak jakby była korekta ceny na stałe?
- allegro i inne portale aukcyjne : tu rozjazd jest spory, gre w pudełku można kupić juz za 110 zł, na switcha 120zł.
Z czego wynika taki rozjazd cenowy i dalczego nie przecenili gry na switchu? Z czego wynika nizsza cena na epic?