W sklepach konsol brak jest przecen (PS4, Xbox, Switch), tam przeceny są w porozumieniu z wydawcą, brak zmian może wynikać z kilku faktów: przyjęta polityka cenowa - wysoka cena, liczą na sprzedaż pudełkowa w tym okresie, - przy największych przecenach w całym roku nie są żadną konkurencją dla innych gier, - może jest dobra sprzedaż i nie widzą potrzeby (tego akurat nie potwierdza zaden ranking bestsellerów, sprawdziłem Xbox Store US i Bee już poleciało na ponad 900 pozycję).
W sklepie Epic, to samo co wyżej, ceny podlegają regionalizacji, 140 dla Bee dla Polski pojawiło się już chyba w pierwszym tygodniu po premierze (na Polskim rynku przegięli i musieli szybko obniżyć), w stanach chyba dalej stara cena.
Wersje pudełkowe, tutaj prawdopodobnie wydawca razem z producentem mają stała kwotę od sprzedaży sztuki (bardzo małą w stosunku do pełnej ceny), w reszcie tej kwoty jest duża marża sklepu, sklepy mają więc duże pole do przecen i to teraz robią żeby sprzedać te gry (może jeszcze te sztuki bez praw zwrotu skoro takie spore obniżki) - przynajmniej w Polsce.