Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,75 zł , zmiana od tamtej pory: -26,19%

Cena docelowa 70PLN

Zgłoś do moderatora
Zarząd Aforti Holding S.A. z siedzibą w Warszawie _dalej: "Spółka", "Emitent"_ informuje, iż w dniu dzisiejszym powziął informację, że w dniu 22 lutego 2021 r. jego spółka zależna: Aforti Factor S.A. z siedzibą w Warszawie _dalej: "Aforti Factor"_, zawarła znaczącą umowę sprzedaży akcji serii I Emitenta z inwestorem indywidualnym. Aforti Factor dokonała sprzedaży 90.000 akcji Aforti Holding S.A. _stanowiących 0,995% kapitału zakładowego Spółki_ za cenę 70,00 PLN za 1 akcję. Po transakcji Aforti Factor S.A.posiada bezpośrednio 14.350 akcji Emitenta.

link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AFHOL -4,03% 5,72 2021-10-21 10:49:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.