Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,15 zł , zmiana od tamtej pory: 18,88%

C/WK 0,64 wykorzystanie nanorurek węglowych cena/zysk: 3,30

Zgłoś do moderatora
po niewątpliwym sukcesie materiału SANMED C460

https://najwyzszajakoscqi.pl/index.php/artykuly/240-sanmed-podbija-rynek-medyczny

Spółka realizuje projekt, który ma wielkie szanse, by stać się kolejnym hitem;
"Celem projektu jest opracowanie innowacyjnej technologii produkcji materiałów powlekanych o zwiększonym udziale składników pochodzenia naturalnego, przy jednoczesnej poprawie parametrów dotyczących ścieralności i rezystancji elektrycznej i zachowaniu innych kluczowych dla produktu parametrów na poziomie, który aktualnie prezentują materiały powlekane nie posiadające w swoim składzie substancji ze źródeł odnawialnych.
Opracowanie materiałów powlekanych, które będą wykorzystywały w dużej mierze związki
pochodzenia naturalnego (np. biopoliuretany, aminy pochodzenia roślinnego, plastyfikatory roślinne) oraz zastąpienie dotychczas stosowanego materiału pomagającego osiągnąć antystatyczność wytwarzanych materiałów (grafit) za pomocą nanorurek węglowych."
  • C/WK 0,64 wykorzystanie nanorurek węglowych cena/zysk: 3,30 Autor: ~mati

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERFERI -1,16% 8,50 2022-05-16 14:08:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.