Pokazałem mu mój portfel w aplikacji mobilnej, bardzo długo przyglądał się digital i nic nie mówił.
W końcu zobaczyłem łzy w jego oczach, powiedział że w życiu nie widział piękniejszej perły, żaden rubin czy szmaragd nie może się z nią równać.
Bardzo ostrzegał mnie przed tym, żeby nikomu jej nie sprzedawać, mówił że wielu nieuczciwych jubilerów może chcieć mi ją odebrać, ponieważ jest to bezcenna perła na skalę światową, niepowtarzalna jak odcisk palca.
Bardzo mądry człowiek.