39% wzrostu r/r ani podpisanie umowy o współpracy z blachotrapezem nie jest w stanie ruszyc kursu na pólnoc!! NIESAMOWICIE stabilna spółka.... Bardzo konserwatywny akcjonariat, który tak samo jak bosak postępu nie akceptuje wzrostu wyceny na walorze LOL