przy tak dobrych informacjach 2 procent nazywasz dobrym wynikiem????
rozumiem 2% w okresie bez zadnych newsow nazywac dobrym wynikiem gdy rynek sobie stabilnie rosnie ale nie przy takich newsach ze spolki!! tu powinny byc dwa razy gorne widly przy takim obrocie a nie, ze paliwa brakuje. Albo ktos to dobrze rozgrywa od kilku tygodni, albo jest tu zapakowany bardzo slaby akcjonariat