Dnia 2026-03-11 o godz. 09:15 ~PL napisał(a):
> Aaaa już o SL piszesz bo widzisz, że kurs jest cieniutki :) To kupiłeś 100k akcji ze średnią 10,28 żeby SL Cię wywaliło i do tej pory jesteś w plecy 54k. No wiedza po wuju. Bekę to ja będę miał z Ciebie jak sobie zrobię zakupy po 8pln i wtedy się tu spotkamy, a ja wrzucę pakiet w arkusz :)))))