O jakim SL piszesz nasz nieubłaczniku czarny? Gdzie znajdziemy twoje "zyski"? Ja robie tak jak uwazam i nie informuje o tym, co chwila. Przesledz inne watki, pi ktorych PL zamilkl i sprawdz, ze z pge wychodzilem po 11 zeta, zamieniajac zysk na tpe akcje. Stad mam teraz 2 spolki. Na pge mam teraz 9,38 srednia, ale co to kogo obchodzi? Moge tu napisac cokolwiek, tylko ja udowodnilem posiadana ilosc akcji, a ty tylko marzysz o tym, co niby masz. Twoja choroba jest porazajaca black.