Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,10 zł , zmiana od tamtej pory: -19,09%
No tego to ja się nie spodziewałem. Piękne info! 51 mln zł!!! Taka umowa w spółce zależnej to dobrze rokuje w tych złych czasach dla tej branży.
Przy kłopotach innych firm z tego segmentu taki niusik to rodzynek. Teraz tylko czekamy na wyniki 3Q. Mam nadzieję że będzie dobry i dorzucą do wyniku i musi być do góry. Powtarzam mam nadzieję ;-) Faktem jest że dobrze się dzieje w spółce i dla akcjonariuszy powinien też zacząć się nowy bardzo dobry czas. Tempo zmian i w środku spółki Matki i w zależnej z Płocka jest imponujący i na gruncie zdobywania kontraktów i pod względem wyników finansowych. Chociaż w Płocku na razie mało się przyczyniają do ogólnego wyniku a przecież z tego co pisali to spółka też dobra i posprzątana..... Czekamy na wyniki i jeszcze więcej info. Brawo.

  • BRAWO!!! Autor: ~VIPTIP
  • Re: BRAWO!!! Autor: ~Cierpliwy
  • Re: BRAWO!!! Autor: ~Pawcio

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERMOREX 9,88% 0,89 2020-06-05 12:51:38
2020-05-20
Wyniki finansowe
2020-04-20
Wyniki finansowe
Wyniki finansowe
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.