Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,15 zł , zmiana od tamtej pory: -48,47%

Re: BRAWO!!!

Zgłoś do moderatora
Tak rzeczywiście wszystko super. Pamiętam jak ta firma zaczynała 20 ponad lat temu i widzę jak teraz wygląda. Co miała a co teraz ma. Widziałem też jakich ludzi zatrudniali i widziałem jak ci ludzie ich okradali i ci w Jaworznie i ci w Płocku. Wielu o tym wiedziało i pewnie zarząd o tym wiedział (chociaż nie jestem pewny) ale długo w tej firmie nikt nic z tym nie robił. Pan prezes J i Pani prezes B to fajne ludzie ale za miętkie i rozgrywali ich pięknie i w Jaworznie i w Płocku. Słyszało się o grubasach dyrektorach z termorexu co się rozbijali brykami firmowymi po hotelach za firmowe pieniądze a załatwiali przy okazji swoje biznesa. Teraz podobno jak to ich pracownicy mówią posprzątali i jest Ok więc może zarobimy coś na tych akcjach

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERMOREX -1,67% 0,59 2023-03-23 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.