kurs nie rośnie ani nie spada ponieważ emisja 44mln akcji po0,2zł powoduje że jezeli kupię dwie akcje po,0,3zł i otrzymam jedna akcję po,0,2to daje 0,8zł dzielone przez 3 to jest 0,27zł,a więc zyskuję 3gr na całej operacji przy 100tys jest 3tys do przodu,natomiast gdy kupię po 0,32zł ,to będzie 0,84 dzielone na trzy =0,28zł to jest 4gr na akcji