Jak tak dalej pojdzie to radykalnie zmniejszy sie liczba grajacych na gieldzie i wszyscy na tym straca. Powod jest oczywisty: nikt nie lubi manipulacji i tracic pieniedzy. Najgorsze, ze Ci wielcy experci z tv i forum duzo mowia - czesto klamia i blefuja, a konskekwencji zadnych nie ponosza.