można spojrzeć na wykres tygodniowy -5letni-jeżeli poprowadzi się linie 1-po dołkach i 2-po szczytach -tworzy sie duży klin ,kurs zmierza do dolnej linii do 80gr, czy się zatrzyma i odbije?, czy przebije w dół -? Może faktycznie już niedługo zaczną brać. Niestety tego klina zauważyłem jak już miałem duże straty.