Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,40 zł , zmiana od tamtej pory: -25,86%

brak obrotu

Zgłoś do moderatora
Dzień wcześniej pojawia się istotna informacja finansowa (o strata ch na poziomie 12 mln złotych), a na giełdzie nie ma żadnego obrotu. Żałosna firma.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Seco-Warwick-chce-sprzedac-spolke-w-Indach-wydzielenie-obnizy-wynik-o-12-2-mln-zl-7563115.html 
  • brak obrotu Autor: ~ja
  • Re: brak obrotu Autor: ~cd

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SECOGROUP 2,38% 12,90 2021-03-05 15:53:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.