Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,00 zł , zmiana od tamtej pory: -25,71%

brak nowych kontraktów

Zgłoś do moderatora
Spółka od długiego czasu nie publikuje żadnych informacji o nowych kontraktach. Widać że w spółce dzieje się coś niedobrego, nawet na ich stronie internetowej od kilku miesięcy nie ma żadnych informacji. W pierwszym kwartale 2017 podpisali umów tylko na 90 mln PLN. Seco idzie na dno przy tym zarządzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SECOGROUP 1,96% 15,60 2021-12-08 17:00:00