Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,00 zł , zmiana od tamtej pory: -1,00%

Brak markietingu i stron responsywnych....

Zgłoś do moderatora
Ani strona link ani też link nie jest responsywna - nie dostosowuje się wielkością to ekranu = nie skaluje się. Jest to jednoznaczne z niespełnianiem wymogów Google z 21 kwietnia 2015 o mobilności / reponsywności stron www. Kogo oni chcą znaleźć - jakiego klienta ?! O czym tu mowa w ogóle !?!?!?

Ani jedna, ani druga firma nie jest w XXI wieku tylko dalej w XXstym !!! Będą płacić krocie prowizji jakimś przygłupom rozdającym ulotki i biegającym za staruchami zamiast zadbać o ofertę i świadomych klientów używających internetu !!!

Żenujący poziom marketingu i wiedzy sprzedażowej - szczególnie w branży gdzie ponad 60% klientów szuka ofert w internecie a ogólna liczba wejść na stronę jest w ponad 40% z urządzeń mobilnych ...

Tutaj Panowie i Panie nie chodzi o przychody ale o scalenie(1:100), podbicie(z 1 do 2pln), wywalenie akcji i jazdę z 2 pln na 5-10 groszy... Zarząd przemyślał ruch i musi nową emisję wypchnąć a potem skupić na groszach z kasy którą pozyska przy podbiciu poscaleniowym....

OT I CAŁA STRATEGIA NA NAJBLIŻSZY KWARTAŁ ! 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRFINANCE 10,99% 0,99 2022-06-23 14:02:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.