Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,40 zł , zmiana od tamtej pory: 44,87%

Boeing MAX - odszkodowanie

Zgłoś do moderatora
https://www.aerotime.aero/ina.hladyshava/24989-gol-airlines-saved-by-420m-boeing-737-max-compensation

Odszkodowanie za 7 maszyn dla GOL Airlines to 420 mln usd.

Niech Enter dostanie 1/8 tego za 2 Maxy i mamy 220-250 mln pln wiecej w kasie. Jeżeli wszystki informacje typu dobre raporty, otwarcie przestrzeni powietrznej oraz odszkodowanie zbiegna się w czasie, to śmiało można liczyć na szybki powrót w okolice 40 pln.

Nie wspomne już o coraz bliższym powrocie Maxow do służby.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 1,80% 33,90 2021-10-26 16:18:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.