Już nie chce mi się pisać w moim wątku o tym jak BOŚ opchbal co miał więc tworzę nowy.
Tak więc, w grudniu pisałem, że do końca Q1 2023 będziemy mieli piątkę z przodu. I mamy.
Wylądujemy ba wartościach jednocyfrowych w tym roku. Tzn wylądujecie :)
To jest ciag dalszy końca tej firmy.
Że ktoś ten badziew dopuścił na rynek główny... tylko pokazuje jakość GPW.