Dnia 2023-03-30 o godz. 09:57 ~Imeil napisał(a):
> Tu już nie chodzi o BOS...tu chodzi o szrot jaki można wprowadzić na GPW ..i odzierać ludzi ze złudzeń i kieszeni.
> > Co do tego pełna zgoda
Koleś pod Nickiem BIURO i konkretnym IP od miesięcy oczernia wyceny i sugeruje przestępstwo.
Szrot dziecko możesz u taty robić jak ci furę 20 letnia da i musisz mu oddać.