Dnia 2018-01-23 o godz. 09:43 ~manne666 napisał(a):
> Włodku z Gzdyni? z tej strony Manone666 z Gdańska , było czy bedzie to jz kwestia interpretacji, prawda taka ze jak masz akcje koniecznie je sprzedaj i zapomnij , ja dokupiłem:)i czekam spokojnie na wyniki podniecac sie to moge ethetreum:)
26 stycznia miało być wg ciebie 8 zł.
No chyba że pisałeś o stanie swojego konta...