Podobne wywody i marzenia czytałem na PXM i PBG , akcjonariusze trochę się powstrzymajcie w Swoich marzeniach, faktycznie obserwując spółkę widziałem TKO 2, 5, i 7 zł, były spółki które urosły 300 i więcej procent i sami wiecie jak się to skończyło.Wolałbym na tym papierze normalne wzrosty i bez emocji. Każdy chce zarobić, ale bez przesady z szacowaniem wartości akcji.