Nie musisz im tego mówić, oni nie są na tyle głupi by wierzyć w te 15, 10 czy nawet 5 zł jutro, o których wypisują. To manipulacja nieświadomym akcjonariuszem, ktoś wejdzie, widzi info (w którym de facto nie ma nic konkretnego), bandę wrzeszczących forumowiczów, którzy trąbią ile to tutaj nie będzie i się skusi. A jak nie ten, to następny. Tak to niestety działa. Nie twierdze oczywiście, że wzrostów nie uświadczymy, ale wypisywanie tego typu bzdur mija się z celem. Cóż, musimy z tym żyć - na forum bankiera ciężko o merytoryczną dyskusję. Jutro otwarcie 1,43 i wzrost do 1,55, potem spadek i ponownie wznosimy się do +/- 1,50. To jest mój typ.