Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  866,00 zł , zmiana od tamtej pory: -34,64%

Benefit ukarane

Zgłoś do moderatora
https://www.interia.pl/?utm_medium=pan&utm_source=panpan&utm_campaign=sebastian#cpc-https%3A%2F%2Fbiznes.interia.pl%2Fgieldy%2Faktualnosci%2Fnews-decyzja-prezesa-urzedu-ochrony-konkurencji-i-konsumentow-w-z%2CnId%2C4966684%2Cvia%2C1%3Futm_source%3Dwebpush%26amp%3Butm_medium%3Dpush%26amp%3Butm_campaign%3DCampaignName
  • Benefit ukarane Autor: ~Grand
  • Re: Benefit ukarane Autor: ~Bibi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT 0,35% 566,00 2022-05-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.