Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  570,00 zł , zmiana od tamtej pory: -0,35%

BENEFIT SYSTEMS - analiza

Zgłoś do moderatora
BENEFIT SYSTEMS - panika funduszy
Po informacji, że spółka przewiduje niższe zyski między 30 a 40% fundusze rzuciły się do panicznej sprzedaży akcji. Fachowcy, zawodowcy, wielokrotnie pracujący w OFE dla Polaków zachowali się jak... amatorzy. Źle to świadczy o tych instytucjach. Kurs z 1100 zł zleciał momentami do 550 zł! PANIKA! Ale ktoś na tym zarobi i to całkiem duże pieniądze. Na ostatnich sesjach poza "spanikowanymi" funduszami znaleźli się tacy, którzy konkretnymi pakietami zaczęli już skupować.
Ale, żeby nie być super pesymistą nie liczyłbym...


https://forexdlaleniwych.blogspot.com/2019/05/benefit-systems-panika-funduszy.html


Pozdrawiam Adam Kruchy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT 0,35% 568,00 2022-05-17 16:49:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.