Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,97 zł , zmiana od tamtej pory: 96,63%

Będzie walka o akcje?

Zgłoś do moderatora
Panowie z Plast-Met z Olkusza posiadają już 20 % akcji, czyżby coś się szykowało do przejęcia Odlewni Polskich. Odkupią od pozostałych banków posiadane przez nich pakiet, troszku z giełdy i mają ponad 50%. Polecam uwadze papier.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ODLEWNIE -1,02% 5,84 2021-09-27 15:54:58