Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,60 zł , zmiana od tamtej pory: -17,62%

będzie mocne ESPI

Zgłoś do moderatora
Nie chce nic mówić ale na dniach możemy się spodziewać mocnego ESPI o kolejnych zakupach czołowej polskiej spółki z branży grzewczno - klimatyzacyjnej !! rośnie potentat na polskim rynku który chce mieć mocne portfolio produktowe !!

A po co niby prezes zrobił zakupy ??? On juz wie co się szykuje. Gdzieś te zyski muszą inwestować poza tym ze budują wynajmują nowe obiekty magazynowo produkcyjne !!!

Czekamy na dniach !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FERRO -0,31% 31,80 2022-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.